Onedio.com ‘dan Ücretsiz Backlink Alma Yöntemi

Türkiye’nin en büyük sitelerinden biri haline gelen Onedio.com üzerinden ücretsiz backlink alma yöntemini sizler için paylaşıyorum. Sosyal İçerik Platformu olarak hizmet veren site bugün milyonlarca ziyaretçiye kapılarını açmaktadır. Alexa Türkiye sıralaması şuan itibari ile 53 olan site ayrıca  DA:  86 – PA:57 değerlere sahiptir.

post loading

 

Onedio.com Nasıl Kayıt Olunur?

https://onedio.com/ sitesine giriş yapıyoruz ve sağ üstteki kullanıcı butonuna tıklıyoruz.  Açılan kutucukta dilerseniz Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınız ile giriş yapabilir veya yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Üyelik formunu doğru bir şekilde doldurduktan sonra mailinize hesabınızı aktifleştirmek için link gelecektir. Mailinize giriş yapın ve hesabınızı aktifleştirin.

Ben genelde sitelerim için yeni bir mail adresi alırım ve backlink çalışmalarımı o mail üzerinden yaparım. Sosyal medya hesaplarınızı kullanmak istemiyorsanız sizde sıfır bir mail ile üyelik açabilirsiniz.

Onedio.com Backlink Nasıl Alınır?

onedio.com sitesinde kayıt işleminiz bittikten sonra sağ üstte bulunan profil resminize tıklayın ve açılan sayfada ayarlar bölümüne giriş yapın.  Karşınıza çıkan sayfa da Web Sitesi kutucuğunu göreceksiniz. Bu bölüme site adresinizi yazın ve değiştir butonuna tıklayın.

Böylece Türkiye’nin en büyükleri arasında bulunan bir siteden ücretsiz kaliteli backlink almış olacaksınız. Bütün işlemleri gerçekleştirdek sonra onedio.com üzerindeki profil sayfanız bu şekilde gözükecektir.

 Favoriler (0)

Yorum 1

  • Kullanıcı adı (Gerekli)
  • Mail (Gerekli)
  • URL
  1. #1
    avatar

    Teşekkürler gerçekten ücretsiz ve güzel bir backlink kaynağı olmuş.

    Eyasam3 Ay ÖnceChrome Cevapla

Wordpress Temalar ve Eklentiler

Wordpress TemalarWordpress Eklentiler